#Futsal #Koszykówka #Siatkówka #MuayThai

Roman Smirnov od samego początku związany jest z naszym klubem. W roku 2018 łączył pracę trenera Pogoni 04 Szczecin z budową akademii Futsal Kids Szczecin.

Roman Smirnov to trener urodzony w Odessie. Jako zawodnik grał w ukraińskiej ekstraklasie oraz w reprezentacji Ukrainy w latach 1991-2003.

Ma na swoim koncie mistrzostwo Ukrainy w roli futsalisty ( 1991, 1999) i puchar tego kraju. Pracował w mołdawskiej lidze w latach 2002-2006 z wielkimi sukcesami (mistrzostwo, puchar, występy w pucharze UEFA). Trenował również tamtejsze reprezentacje młodzieżową i dorosłą.

Roman Smirnov przez trzy lata pracował w polskiej ekstraklasie futsalu m.in. jako szkoleniowiec Hurtapu Łęczyca. Z tym klubem zdobył puchar Polski oraz tytuł wicemistrza Polski. Prowadził również zespół Marwitu Toruń, a w sezonie 2018/19 był trenerem ekstraklasowej Pogoni 04 Szczecin.

Od roku 2016 posiada licencję Futsal Coach C, a w 2017 dołączył do grupy szkoleniowców posiadających licencję UEFA Futsal B. Posiada certyfikat uczestnictwa w kursie Futsal Coaching Course pod zwierzchnictwem FIFA we współpracy z Ukraińska Federacją Piłki Nożnej prowadzonym przez Mico Martica (trenera reprezentacji Finlandii), a także certyfikat ukończenia Top Futsal Course prowadzony przez Jose Lopez Hierro (trenera reprezentacji Hiszpanii).

Stoi za nim olbrzymie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.  Z wykształcenia jest pedagogiem i przez wiele lat uczył najmłodszych adeptów futsalu. Dzisiaj z wielką pasją łączy szkolenie najmłodszych z pracą trenera I zespołu Futsal Szczecin.

Zapraszamy wszystkich na nasze treningi. W zakładce grafik zajęć znajdą Państwo dokładny harmonogram.